Heureka.sk - nákupný radca

Špecifikácia Honeywell MS5145 Eclipse

Popis produktu

Eclipse 5145 je výkonný jednoriadkový ručný skener čiarových kódov pre všetky populárne typov čiarových kódov. Kompaktné telo a široká škála programovacích a pripojovacích možností z neho robí ideálny všestranný skener čiarových kódov. Eclipse 5145 má vďaka modernej laserovej technológii väčší rozsah a širšie pole skenovania, než akýkoľvek iný CCD skener. Poskytuje agresívne skenovanie pri vysokých rýchlostiach a umožňuje dokonca čítať čiarové kódy vo vysokom rozlíšení. Preto je vhodný nielen pre pokladne, ale tiež napríklad v klenotníctvach, pri skenovaní drobných elektronických súčiastok alebo mechanických prvkov.

Hermeticky uzavreté púzdro chráni skener pred znečistením od prachu a nečistôt z ovzdušia.

Eclipse 5145 má rozsah prevádzkových teplôt od 0 ° C do 40 ° C a nízku hmotnosť iba 97 g, čo z neho robí jeden z najľahších dostupných ručných skenerov.

Voliteľná funkcia CodeGate umožňuje prácu so zoznamami čiarových kódov. Pokiaľ je CodeGate aktívny, skener automaticky načíta všetky kódy, ale neodosiela ich. Pred odoslaním údajov, užívateľ musí potvrdiť kód stlačením tlačidla CodeGate, čo zabezpečuje načítanie vždy správneho čiarového kódu. Táto vlastnosť je výhodná najmä pre veľmi malé čiarové kódy, pre skenovanie v zozname kódov alebo pre skenovanie dokumentov.

Balenie obsahuje skener, pripojovací kábel, software a návod. Napájanie je cez pripojovací kábel.

Technické parametre

  • Optický senzor: laser
  • Svetelný zdroj: viditeľná laserová dióda 650 nm ± 10 nm
  • Rýchlosť snímania: 72 riadkov/s
  • Rozmery (Š x V x H): 6,3 x 16,9 x 4 mm
  • Materiál: plast
  • Rozhranie: KBW
  • Podporované čiarové kódy: všetky bežne používané čiarové kódy
  • Farba: čierna

Recenzie Honeywell MS5145 Eclipse (1)

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Honeywell opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.